Procedury

Szanowni Rodzice,

30.08.2020

od 1 września 2020 r. Przedszkole Miejskie Nr 8 będzie funkcjonować w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Zarówno Pracownicy Przedszkola, jak i Rodzice/Opiekunowie dzieci muszą znać i stosować się do obowiązujących procedur.

Zobowiązuję wszystkich Państwa do zapoznania się z obowiązującymi w naszym Przedszkolu procedurami oraz wypełnienie i przyniesienie do Przedszkola załączonego Oświadczenia Rodzica w pierwszym dniu pobytu dziecka.

W imieniu własnym i całego zespołu zapewniam Państwa, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczny i radosny pobyt dzieci w naszym Przedszkolu.

Agnieszka Baczewska

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA Z PRZEDSZKOLA  Uwaga! można upoważnić tylko jedną osobę

Procedura bezpieczeństwa

Postępowania na wypadek wystąpienia choroby

Przyprowadzanie odbieranie

Procedura szybkiej ścieżki komunikacji z Rodzicami

AKTUALIZACJA Procedura-wyjscia-i-pobytu-grupy-dzieci-na-tereny-zielone

Zachęcamy do obejrzenia filmu dotyczącego bezpiecznej edukacji w trakcie pandemii.