Drodzy Rodzice 🙂

Nauczycielki Przedszkola Miejskiego Nr 8 – Panie Magda, Patrycja i Izabela – przystąpiły do akcji szycia maseczek. Mamy już ponad 90 maseczek. Zakupiony został również płyn do dezynfekcji. Wszystko przekażemy Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II w Olsztynie oraz Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Olsztynie.

Chciałybyśmy, aby nasze Przedszkolaki przyłączyły się do naszej akcji pomocowej. Nagrajcie krótki filmik – piosenkę, wierszyk, wesołe pozdrowienia, które wraz ze sprzętem przekażemy do COP. Pokażmy, że pamiętamy o chorych, seniorach i potrzebujących.

Przedszkolaki dla COP 🙂

KONKURS PRZEDŁUŻONY DO 28.02.2020!!!

Szanowni Rodzice!!!!

Informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu będzie od 01.07.2020 do 31.07.2020.

Uwaga ważne!

Wszyscy Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci nadal uczęszczały do naszego Przedszkola zobowiązani są do złożenia w swojej grupie                           „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego”.

Deklarację należy pobrać ze strony internetowej, lub w grupie u nauczycielek i złożyć ją u wychowawców w dniach  od 13 do 23 marca 2020 roku

(druk będzie dostępny na naszej stronie internetowej w późniejszym terminie).

Niedotrzymanie terminu złożenia deklaracji skutkuje koniecznością przystąpienia do ponownej rekrutacji na następny rok.

UWAGA KONKURS!

Szczegółowy regulamin konkursu

• Od 5. 02 2018 r. zapraszamy rodziców z dziećmi do biblioteki szkolnej (I p. naprzeciwko stołówki) w celu korzystania z księgozbioru. Polecamy wiele ciekawych pozycji z nadzieją na rozbudzenie miłości do czytania u najmłodszych oraz mając na uwadze zainteresowanie rodziców książkami o  wychowaniu dzieci. Poniżej przedstawiamy państwu literaturę, po którą warto sięgnąć mając dziecko w wieku przedszkolnym.