31.10.2020

Konkurs plastyczny “DRZEWO PANI JESIENI”

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. “Drzewo Pani Jesieni”. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci. Każda grupa wykonała jesienne drzewo stosując różnorodne techniki plastyczne. Prace mogliśmy podziwiać na korytarzu przedszkolnym. W nagrodę dzieci otrzymały gry edukacyjne. Gratulujemy pięknych prac!

Szanowni Państwo,

10.09.2020

Zachęcamy do obejrzenia filmu dotyczącego bezpiecznej edukacji w trakcie pandemii.

Drodzy Rodzice,

02.09.2020

Z przedszkola dzieci odbierają rodzice lub opiekunowie prawni. Mogą Państwo upoważnić do odbioru dodatkowo tylko jedną osobę. Wzór oświadczenia o upoważnieniu do odbioru dziecka poniżej.

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

Szanowni Rodzice,

30.08.2020

od 1 września 2020 r. Przedszkole Miejskie Nr 8 będzie funkcjonować w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Zarówno Pracownicy Przedszkola, jak i Rodzice/Opiekunowie dzieci muszą znać i stosować się do obowiązujących procedur.

Zobowiązuję wszystkich Państwa do zapoznania się z obowiązującymi w naszym Przedszkolu procedurami oraz wypełnienie i przyniesienie do Przedszkola załączonego Oświadczenia Rodzica w pierwszym dniu pobytu dziecka.

W imieniu własnym i całego zespołu zapewniam Państwa, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczny i radosny pobyt dzieci w naszym Przedszkolu.

Agnieszka Baczewska

Procedura bezpieczeństwa

Postępowania na wypadek wystąpienia choroby

Przyprowadzanie odbieranie

Procedura szybkiej ścieżki komunikacji z Rodzicami

Procedura wyjścia i pobytu grupy dzieci na tereny zielone

Drodzy Rodzice,

28.08.2020

Prosimy o wypełnienie oświadczenia dla rodziców decydujących się na przyprowadzenie dziecka do przedszkola i przyniesienie do przedszkola 1 września. Oświadczenie do pobrania poniżej:

Oświadczenie Rodzica

Szanowni Państwo,

26.08.2020

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącym aplikacji ProteGo Safe. Aplikacja wspomaga walkę z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Szczegółowe informacje dostępne w linku poniżej.

Drodzy Rodzice 🙂

Nauczycielki Przedszkola Miejskiego Nr 8 – Panie Magda, Patrycja i Izabela – przystąpiły do akcji szycia maseczek. Mamy już ponad 90 maseczek. Zakupiony został również płyn do dezynfekcji. Wszystko przekażemy Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II w Olsztynie oraz Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Olsztynie.

Przedszkolaki dla COP 🙂