O nas

Przedszkole wchodzi w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie i jest czynne w godzinach 6:30 – 16:30.

Do dyspozycji maluchów pozostają jasne, estetyczne i funkcjonalne sale, sala do zajęć ruchowo-muzycznych, ogromny hall, sala do zajęć specjalistycznych, szatnie i toalety. Dzieci korzystają również z własnego placu zabaw, sensorycznego placu zabaw oraz infrastruktury szkolnej – rozległych terenów zielonych wokół budynku, sal gimnastycznych oraz boiska.

Posiłki przygotowywane są w kuchni szkolnej i odpowiadają wszelkim normom i zaleceniom żywieniowym.

Kadrę pedagogiczną tworzą życzliwe, otwarte na różnorodne metody nauczania, kreatywne i wykwalifikowane nauczycielki , które dbają o ciepłą i domową atmosferę w przedszkolu oraz komfort naszych małych podopiecznych.

Naszym nadrzędnym celem jest wszechstronny rozwój dzieci oparty na nauce przez zabawę i doświadczanie.

W przedszkolu funkcjonuje 6 oddziałów:

• gr.I – SÓWKI
  • gr.II – ZAJĄCZKI