REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2022/2023

Szanowni Rodzice,

informujemy, że rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Olsztynie na rok szkolny 2022/2023 rozpoczyna się:

od 02 sierpnia 2022 r. od godz. 8:00

do 05 sierpnia 2022 r. do godz. 15:00.

Aby wypełnić wniosek należy wejść na stronę:

http://www.edukacja.olsztyn.eu

Terminy postępowania uzupełniającego zostały określone Zarządzeniem Prezydenta Olsztyna nr 2 z dnia 10 stycznia 2022r. Kryteria rekrutacji określa Uchwała NR XLI/773/17 Rady Miasta Olsztyna.

Wypełnione wnioski, wraz załącznikami

(Oświadczenie o ubieganiu się rodzeństwa do przedszkola, Oświadczenie o dochodzie, Oświadczenie o zamieszkaniu, wielodzietności i samotnym wychowywaniu dziecka, Zaświadczenia o zatrudnieniu, dokument potwierdzający samotne wychowywanie, dokument potwierdzający niepełnosprawność rodzica lub dziecka)

należy dostarczyć do przedszkola.

PODSUMOWANIE ZEBRANIA Z RODZICAMI DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 8 W OLSZTYNIE

ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 8 W OLSZTYNIE Podsumowanie Służbowe adresy mailowe oraz numery telefonów do sekretariatu Przedszkola oraz wicedyrektor Agnieszki Baczewskiej znajdują się w zakładce KONTAKTY. Przedszkole jest czynne w godzinach: 6.30 – 16.30. Prosimy przyprowadzać dzieci do 8.10. Po tej godzinie Przedszkole jest zamykane. Ewentualne spóźnienie oraz dłuższą […]

Czytaj dalej...

Życzymy rodzinnych i bezpiecznych wakacji!

Czytaj dalej...

SZANOWNI RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

SZANOWNI RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH, Zapraszamy serdecznie na spotkanie organizacyjne w dniu 27.06.2022 r. o godzinie 16:45. Po pierwszej części, która odbędzie się w stołówce szkolnej (proszę wejść głównym wejściem, następnie w prawo i schodami na pierwsze piętro) przejdą Państwo z wychowawczyniami do sal. Do zobaczenia wkrótce Agnieszka Baczewska Wicedyrektor ZSO nr 3

Czytaj dalej...
Skip to content