Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice,

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji charytatywnej “Szlachetna paczka”.

Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy polegającej na zbiórce podstawowych rzeczy i artykułów spożywczych potrzebnych do życia.

Przygotowana przez nasze przedszkole paczka trafi do osoby niepełnosprawnej, która mieszka sama i utrzymuje się z niewielkiej emerytury. 

W każdej z grup trwa zbiórka potrzebnych rzeczy. Wychowawcy grup przekażą Państwu listę artykułów, które zbieramy.

Mamy nadzieję, że paczka od nas umili jej święta.

Więcej informacji na temat osoby dla której przygotowujemy w tym roku paczkę można znaleźć w opisie znajdującym się poniżej. 

Czas trwania zbiórki 22.11-9.12.2021

Zachęcamy wszystkich do pomocy!

Rekrutacja do przedszkola 2022/2023

Drodzy Rodzice, Informujemy, że rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Olsztynie na rok szkolny 2022/2023 rozpoczyna się od 02 marca 2022 r. od godz. 8:00 do 16 marca 2022 r. do godz. 15:00 Aby prawidłowo wypełnić wniosek mogą Państwo skorzystać z instrukcji, znajdującej się w poniższym linku: REKRUTACJA ELEKTRONICZNA INSTRUKCJA Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania […]

Czytaj dalej...

Zbiórka rzeczy dla osób z Ukrainy

Czytaj dalej...

Wsparcie dla naszej Weroniki

Drodzy Rodzice, Zachęcamy do wsparcia naszej wychowanki Weroniki. 1%podatku NR KRS 0000387207 Cel szczegółowy 865 Weronika Kotecka Darowizna https://sercadlamaluszka.pl/nasi…/weronika-kotecka Fundacja nie pobiera prowizji od darowizny. Każdą darowiznę można odliczyć od podatku.

Czytaj dalej...
Skip to content