Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice,

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji charytatywnej “Szlachetna paczka”.

Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy polegającej na zbiórce podstawowych rzeczy i artykułów spożywczych potrzebnych do życia.

Przygotowana przez nasze przedszkole paczka trafi do osoby niepełnosprawnej, która mieszka sama i utrzymuje się z niewielkiej emerytury. 

W każdej z grup trwa zbiórka potrzebnych rzeczy. Wychowawcy grup przekażą Państwu listę artykułów, które zbieramy.

Mamy nadzieję, że paczka od nas umili jej święta.

Więcej informacji na temat osoby dla której przygotowujemy w tym roku paczkę można znaleźć w opisie znajdującym się poniżej. 

Czas trwania zbiórki 22.11-9.12.2021

Zachęcamy wszystkich do pomocy!

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Rodzice, informujemy, iż rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 odbędzie się zgodnie z : Zarządzeniem Nr 2 Prezydenta Olsztyna z dnia 10 stycznia 2022 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Olsztyn na rok szkolny 2022/2023 terminy – zarządzenie nr […]

Czytaj dalej...

Komunikat o zawieszeniu zajęć w grupie V

Działając na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2020 poz. 1604) ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie dzieci może być zagrożone, informuję o zawieszeniu zajęć w trybie stacjonarnym w terminie 18- […]

Czytaj dalej...

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Rodzice, informujemy, iż rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 odbędzie się zgodnie z : Zarządzeniem Nr 2 Prezydenta Olsztyna z dnia 10 stycznia 2022 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Olsztyn na rok szkolny 2022/2023 terminy – zarządzenie nr […]

Czytaj dalej...
Skip to content