ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W TOMARYNACH

Drodzy Rodzice oraz Przedszkolaki!

Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej zorganizowanej przez nasze przedszkole w ramach projektu „Bliżej Pieska”.

Zbieramy karmę dla psów oraz inne przydatne rzeczy:

– karma sucha lub w puszkach ( ważne, aby była to karma dobrej jakości)

– przekąski dla psów,

– smycze, szelki,

– legowiska, posłania,

– koce, kołdry bez pierza, podkłady,

– zabawki dla zwierząt.

Akcja trwa do 19 listopada

Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice, Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji charytatywnej “Szlachetna paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy polegającej na zbiórce podstawowych rzeczy i artykułów spożywczych potrzebnych do życia. Przygotowana przez nasze przedszkole paczka trafi do osoby niepełnosprawnej, która mieszka sama i utrzymuje się z niewielkiej emerytury.  W każdej z grup trwa zbiórka potrzebnych […]

Czytaj dalej...

ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA 16.11.21

Drodzy Rodzice, Dnia 16.11.2021 w naszym przedszkolu odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa. Prosimy o świąteczny ubiór tego dnia (eleganckie koszule, sukienki, świąteczne sweterki). Koszt i rodzaj zdjęć poniżej.

Czytaj dalej...

Świąteczna pomoc Polakom na Kresach

Szanowni Rodzice, Jak co roku Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie oraz Parafia Miłosierdzia Bożego w Olsztynie prowadzi akcję „Świąteczna pomoc Polakom na Kresach”. Podczas akcji zbierane są przede wszystkim żywność i słodycze dla polskich rodzin ze Starych Troków koło Wilna. Chcielibyśmy, aby w paczkach nie zabrakło takich rzeczy jak: brzoskwinie i ananasy w […]

Czytaj dalej...
Skip to content