Spotkanie z psychologiem 05.11.21

Drodzy Rodzice,

Zapraszam serdecznie na spotkanie z panią Ewą Kowalczuk – psycholog z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Olsztynie.

Spotkanie ma na celu wsparcie rodziców w procesie wychowawczym:

„Konsekwentny rodzic – ustalanie granic i zasad

w wychowaniu dziecka”.

Po części wykładowej będzie możliwość zadawania pytań prowadzącej.

 Data: 05.11.2021 r. godz. 14.45 – 16.00

Miejsce spotkania zostanie podane po określeniu liczby uczestników.

W celu zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa związanego z pandemią COVID-19 proszę o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu wychowawczyniom swoich grup do dnia 20.10.2021 r.

Przypominam jednocześnie o obowiązku zasłaniania maseczką nosa i ust oraz zachowania dystansu społecznego na terenie przedszkola.

 

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Baczewska

Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice, Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji charytatywnej “Szlachetna paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy polegającej na zbiórce podstawowych rzeczy i artykułów spożywczych potrzebnych do życia. Przygotowana przez nasze przedszkole paczka trafi do osoby niepełnosprawnej, która mieszka sama i utrzymuje się z niewielkiej emerytury.  W każdej z grup trwa zbiórka potrzebnych […]

Czytaj dalej...

ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA 16.11.21

Drodzy Rodzice, Dnia 16.11.2021 w naszym przedszkolu odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa. Prosimy o świąteczny ubiór tego dnia (eleganckie koszule, sukienki, świąteczne sweterki). Koszt i rodzaj zdjęć poniżej.

Czytaj dalej...

ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W TOMARYNACH

Drodzy Rodzice oraz Przedszkolaki! Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej zorganizowanej przez nasze przedszkole w ramach projektu „Bliżej Pieska”. Zbieramy karmę dla psów oraz inne przydatne rzeczy: – karma sucha lub w puszkach ( ważne, aby była to karma dobrej jakości) – przekąski dla psów, – smycze, szelki, – legowiska, posłania, – koce, kołdry bez […]

Czytaj dalej...
Skip to content