Pomóżmy Pawłowi!

Pawełek ma 13 lat, mieszka w Olsztynie i  jest uczniem 8 klasy szkoły podstawowej. Ostra białaczka szpikowa chce odebrać życie chłopcu.

W 2016 roku Pawełek przeszedł przeszczep szpiku. Rodzice wierzyli, że na zawsze przyszło im pożegnać chorobę i śmierć. Niestety choroba co jakiś czas wracała do Pawła. Pod koniec lipca 2021 roku stwierdzono kolejną, już trzecią wznowę ostrej białaczki szpikowej.

Lekarze w Polsce rozkładają ręce.  W Europie nie mogą już pomóc chłopcu, zostały Stany lub Izrael. Wstępny kosztorys leczenia został określony na 770 000 USD. Do tego należy doliczyć koszty podróży, zakwaterowania itp. Najgorsze jest to, że zapłacić trzeba z góry.

Do akcji ratowania życia chłopca przyłączyło się wiele olsztyńskich szkół i przedszkoli.

Pragniemy, by Paweł wrócił do zdrowia, dlatego również przyłączamy się do akcji zbierania pieniędzy na ratowanie życia Pawełka!

Zwracamy się z prośbą do Państwa- RODZICÓW dzieci- o choćby najmniejszą pomoc chłopcu.

Trwa licytacja przedmiotów przygotowywanych przez szkoły,  przedszkola i ludzi dobrego serca.  Niebawem rzeczy wykonane przez naszych wychowanków również  pojawią się na grupie facebookowej “Pomagamy Pawłowi z Olsztyna”. Prosimy o Państwa pomoc!

Pomóż Pawłowi:

https://www.siepomaga.pl/pawel-parczewski

https://www.facebook.com/groups/1415046278651989/?ref=share<https://www.facebook.com/groups/1415046278651989/?ref=share>

Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice, Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji charytatywnej “Szlachetna paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy polegającej na zbiórce podstawowych rzeczy i artykułów spożywczych potrzebnych do życia. Przygotowana przez nasze przedszkole paczka trafi do osoby niepełnosprawnej, która mieszka sama i utrzymuje się z niewielkiej emerytury.  W każdej z grup trwa zbiórka potrzebnych […]

Czytaj dalej...

ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA 16.11.21

Drodzy Rodzice, Dnia 16.11.2021 w naszym przedszkolu odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa. Prosimy o świąteczny ubiór tego dnia (eleganckie koszule, sukienki, świąteczne sweterki). Koszt i rodzaj zdjęć poniżej.

Czytaj dalej...

ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W TOMARYNACH

Drodzy Rodzice oraz Przedszkolaki! Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej zorganizowanej przez nasze przedszkole w ramach projektu „Bliżej Pieska”. Zbieramy karmę dla psów oraz inne przydatne rzeczy: – karma sucha lub w puszkach ( ważne, aby była to karma dobrej jakości) – przekąski dla psów, – smycze, szelki, – legowiska, posłania, – koce, kołdry bez […]

Czytaj dalej...
Skip to content