Szanowni Rodzice dzieci nowo przyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 8

Zachęcam do zaglądania na naszą stronę internetową do zakładki Rekrutacja.

Będą tam zamieszczone informacje, jak przygotować Dziecko do przedszkola, o terminie pierwszego zebrania oraz formie dni adaptacyjnych.

Listy wszystkich dzieci przydzielonych do poszczególnych grup oraz nazwiska wychowawców na nowy rok szkolny 2021/22 zostaną udostępnione po 26 sierpnia 2021r.

Rodziców Dzieci skierowanych do naszego przedszkola proszę o pobranie dokumentów, które złożyli Państwo w trakcie rekrutacji elektronicznej do placówki pierwszego wyboru i pozostawienie ich wraz z „Oświadczeniem woli przyjęcia dziecka do przedszkola”: Wzor_oswiadczenia_woli w skrzynce umieszczonej w wejściu głównym ZSO nr 3. W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Do miłego zobaczenia

Agnieszka Baczewska – wicedyrektor ZSO nr 3

Rekrutacja do przedszkola 2022/2023

Drodzy Rodzice, Informujemy, że rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Olsztynie na rok szkolny 2022/2023 rozpoczyna się od 02 marca 2022 r. od godz. 8:00 do 16 marca 2022 r. do godz. 15:00 Aby prawidłowo wypełnić wniosek mogą Państwo skorzystać z instrukcji, znajdującej się w poniższym linku: REKRUTACJA ELEKTRONICZNA INSTRUKCJA Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania […]

Czytaj dalej...

Zbiórka rzeczy dla osób z Ukrainy

Czytaj dalej...

Wsparcie dla naszej Weroniki

Drodzy Rodzice, Zachęcamy do wsparcia naszej wychowanki Weroniki. 1%podatku NR KRS 0000387207 Cel szczegółowy 865 Weronika Kotecka Darowizna https://sercadlamaluszka.pl/nasi…/weronika-kotecka Fundacja nie pobiera prowizji od darowizny. Każdą darowiznę można odliczyć od podatku.

Czytaj dalej...
Skip to content