Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego

Informacja dla rodziców, którzy chcą aby ich dziecko w roku szkolnym 2021/2022

kontynuowało wychowanie przedszkolne w Przedszkolu Miejskim Nr 8 w Olsztynie.

 

Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola w bieżącym roku szkolnym nie biorą udziału w elektronicznym procesie rekrutacyjnym.

Rodzice składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w dniach od 4 marca 2021 r. do 12 marca 2021 r. w Przedszkolu w wyznaczonym miejscu.

Brak złożonej w określonym terminie deklaracji będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Deklaracja musi być czytelnie podpisana przez oboje rodziców lub przez jednego, jeśli rodzic wychowuje dziecko samotnie.

Deklarację należy pobrać ze strony internetowej przedszkola:

Deklaracja o kontynuowaniu wych. p-lnego

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2022/2023

Szanowni Rodzice, informujemy, że rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Olsztynie na rok szkolny 2022/2023 rozpoczyna się: od 02 sierpnia 2022 r. od godz. 8:00 do 05 sierpnia 2022 r. do godz. 15:00. Aby wypełnić wniosek należy wejść na stronę: http://www.edukacja.olsztyn.eu Terminy postępowania uzupełniającego zostały określone Zarządzeniem Prezydenta Olsztyna nr 2 z dnia […]

Czytaj dalej...

PODSUMOWANIE ZEBRANIA Z RODZICAMI DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 8 W OLSZTYNIE

ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 8 W OLSZTYNIE Podsumowanie Służbowe adresy mailowe oraz numery telefonów do sekretariatu Przedszkola oraz wicedyrektor Agnieszki Baczewskiej znajdują się w zakładce KONTAKTY. Przedszkole jest czynne w godzinach: 6.30 – 16.30. Prosimy przyprowadzać dzieci do 8.10. Po tej godzinie Przedszkole jest zamykane. Ewentualne spóźnienie oraz dłuższą […]

Czytaj dalej...

Życzymy rodzinnych i bezpiecznych wakacji!

Czytaj dalej...
Skip to content